Loading...

Firma poinformowała, że przejmie platformę dostaw żywności Wolt za 8,1 mld USD. Akcje Coinbase spadły o 5 proc. Po tym, jak giełda kryptowalut odnotowała przychody w III kw. W wysokości 1,31 mld USD w porównaniu z 1,57 mld USD oczekiwanymi przez analityków z Wall Street.

LexaTrade prawnik

Wspólne działanie Postfinance i Swiss jest również finansowane z opłat za karty debetowe Mastercard & Co lub przy wypłacie pieniędzy z bankomatów. Pierwsza wypłata w tygodniu jest darmowa, za drugą trzeba zapłacić 1,90 CHF. Dotyczy to również Postomatów. Za granica każda wypłata pieniędzy kosztuje 4,90 CHF. Karta debetowa jest za darmo. Zatem oferta jest znacznie korzystniejsza niż u tradycyjnej konkurencji i porównywalna z warunkami innych banków mobilnych.

Nowa Aplikacja Bankowa Konkurencją Dla Revoluta?

Bazowy CPI miesiąc wcześniej wzrósł o 0,2 proc. Środowa sesja na Wall Street zakończyła się solidnymi spadkami. Inwestorzy analizują odczyt CPI w USA za październik, który pokazał, że ceny konsumenckie są najwyżej od 30 lat. Rentowności amerykańskich obligacji poszły mocno w górę.

LexaTrade prawnik

Notowania Poshmark szły w dół o 23 proc. Strata na akcję w trzecim kwartale wyniosła 9 centów wobec oczekiwanej straty 7 centów. Z kolei ruch na rentownościach obligacji zaszkodził notowaniom lexatrade prawnik firm technologicznych. Advanced Micro Devices stracił ponad 5 proc., Nvidia zniżkowała ponad 4 proc. Miesiąc wcześniej zasadniczy CPI wzrósł o 0,4 proc. Mdm, a rdr wzrósł o 5,4 proc.

Cembra Money Bank Ag Bern

Ze spółek kcje Alphabet spadły o 2 proc. Rentowność 10-letnich UST rosła o 4 pb do 1,49 proc. Dochodowość 30-letnich obligacji rosła o 1 pb do 1,83 proc.

LexaTrade prawnik

Mobilne banki (jak np. Revolut) cieszą się coraz większą popularnością i stanowią silną konkurencję dla tradycyjnych banków. Aby podołać nowym wymaganiom klientów Postfinance oraz LexaTrade zaprezentowały swoje własne rozwiązania bankowości mobilnej – aplikację Yuh. Użytkownicy mogą kupić poprzez Yuh ponad 13 kryptowalut i ponad 100 najpopularniejszych akcji. Aplikacja podsuwa również sugestie dotyczące modnych tematów, takich jak globalny recykling, dla których można kupić pakiet akcji. Z czasem dojdą kolejne akcje i kryptowaluty. Yuh chce zwracać uwagę na opinie społeczności, przy czym ilość ofert będzie ograniczona, aby aplikacja nie straciła na przejrzystości. W reakcji na rosnące rentowności obligacji drożały akcje największych banków, w tym Wells Fargo i Bank of America.

Bank Julius Bär & Co Ag

Ofertami pro młodzieżowymi mogą pochwalić się m.in. Freiburger Katonalbank, który posiada specjalne konto młodzieżowe oraz Credit Suisse Viva Young, który oferuję wyższe oprocentowanie.

Nieco inaczej wygląda to dla młodszych klientów. Według Moneyland tradycyjne instytucje bankowe mają lepsze ofertz dla nich niż Yuh.

Trading 212 Opinie

W ujęciu mdm, a rdr wzrosła o 6,2 proc. Oczekiwano +0,6 proc. To najwyższy wiadomości forex odczyt od grudnia 1990 r. Notowania DoorDash zwyżkowały 14,5 proc.

LexaTrade prawnik

Palantir zniżkował o 4 proc. – RBC obniżył rekomendację dla akcji spółki do “niedoważaj” z “neutralnie” i obniżył cenę docelową dla akcji do 19 USD z 25 USD za akcję. Inflacja bazowa, czyli wskaźnik, który nie uwzględnia cen paliw lexatrade jak odzyskać pieniądze i żywności, wzrosła o 0,6 proc. Oczekiwano +0,4 proc. Wydarzeniem dnia, na które czekali inwestorzy, była publikacja wskaźnika cen konsumpcyjnych (CPI – consumer price index) w USA w październiku. Inflacja wzrosła o 0,9 proc.

Share This

Related Posts

Leave a Comment

1
Translate »